Gomis annoyed Fenerbahçe fans with his share on his Instagram account


Published: 5 years ago

Updated: 3 years ago

Reading time: 3 minutes

Gomis Instagram hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki... Adı Fenerbahçe ile anılan Gomis Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Fenerbahçelileri kızdırdı.

Gomis Instagram hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki...

Gomis, sosyal medya platformu Instagram'daki hesabında yaptığı story paylaşımında, adının Fenerbahçe ile anıldığına konusuna değinerek, "Konuşulan dedikodulardan dolayı gurur duydum,  mutlu oldum ama 'Aslan' her vakit evinde Aslantepe'de kalacak." dedi.Paylaşımına ayrıca bir hareketli bir köprü fotoğrafı da ekleyen Gomis, köprünün ayaklarına sarı-kırmızı harflerle Avrupa ve sarı-lacivert harflerle de Asya yazdı.

Gomis'in bir salonunda spor yaptığı esnada çekilmiş fotoğrafının üzerine eklediği yazılar Fenerbahçeli taraftarlar tarafından oldukça büyük tepki çekti.


Suudi Arabistan Profesyonel Ligi takımlarından El-Hilâl'da forma giyen Fransız futbolcu, paylaşıma, "Üzgünüm çünkü aslanlar yüzemez." anlamına gelen "I am very sorry because Lions cannot swim" notunu düştü.

 Gomis'in bu paylaşımı hem Galatasaraylı taraftarlar hem de Fenerbahçeli taraftarlar tarafından yoğun bir etkileşim aldı.


Review

Write a review